Přeprava zboží na paletách

Připravili jsme pro Vás zcela nový typ přepravní služby kusových zásilek - nízkonákladový přepravní systém se štíhlou strukturou pro přepravu zboží na paletách kamkoliv v České a Slovenské republice. Pro Vaše potřeby disponujeme sítí 7 poboček, z nichž 4 mají k dispozici moderní skladovací prostory, včetně regálových pozic. Jsme připraveni zajistit nejen přepravu Vašich zásilek ale také jejich skladování a kompletní logistiku.

Nerealizujete přepravy po ČR a Slovensku?? Nevadí, jsme připraveni Vám zajistit také přepravy do/ze všech států Evropy. Kontaktujte naše disponenty, kteří Vám pomohou v řešení realizace Vaší přepravy.


Čím se lišíme od stávajících systémů?

Především nízkými náklady při manipulaci a doručování zboží na paletách. Zcela unikátní je naše cenová politika. Naše ceny nemusí být závislé ani na vzdálenosti odesílatele a příjemce a ani na hmotnosti palety. Zaplatíte nám za přepravu Vašeho zboží na paletě 120x80 vždy stejnou cenu bez ohledu na místo určení. Jediným parametrem může být pouze výška zboží včetně palety. Rozlišujeme 1 paletu s výškou do 60 cm, 1 paletu s výškou do 110 cm a celou paletu s větší výškou než 110 cm. Pro zlepšení výkonosti Vaší logistiky jsme připraveni po dobu přepravy pronajímat Vám naše plastové palety nebo rollkontejnery za režijní náklady.

<<< zpět na hlavní stranu